Apie mus

UAB Ekstremalė – metalo apdirbimo įmonė, siūlanti CNC tekinimo ir frezavimo bei miltelinio dažymo paslaugas. Nuo įmonės įkūrimo 2005 įgijome patirties ir galime tenkinti aukštus mūsų užsakovų reikalavimus. Mūsų klientai yra lazerių, apšvietimo sistemų, optikos ir optomechanikos, robotikos, gynybos, kosmoso ir elektronikos pramonės šakų atstovai. Esame lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio (LITEK) nariai.

Kadangi specializuojamės prototipų ir mažavienetinėje gamyboje, išmokome greitai ir lanksčiai įvykdyti mums patikėtas užduotis. Su mūsų partnerių pagalba galime atlikti paviršiaus padengimo (anodavimo, cinkavimo, nikeliavimo, sidabravimo, auksavimo ir kt.), pjovimo ir graviravimo lazeriu, šilkografijos ir lankstymo paslaugas.

Dirbame su įvairiomis medžiagomis - aliuminiu, nerūdijančiu plienu, plienu, variu, žalvariu ir įvairiais plastikais.

Pagrindiniai faktai apie įmonę

Ilgametė patirtis ir bendradarbiavimas su LITEK

Profesionalios metalo apdirbimo ir miltelinio dažymo paslaugos
Lankstūs, individualūs sprendimai
Esame LITEK nariai

Bendradarbiaujame su LITEK - lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteriu, kurio nariais tapome 2017 metais. Mumis pasitiki Lietuvoje gerai žinomos aukštųjų technologijų įmonės, lazerių gamintojai,kurių dalis taip pat priklauso šiam klasteriui, taip pat įvairios metalo apdirbimo įmonės. Buvimas klasteryje jo nariams leidžia ne konkuruoti tarpusavyje, o apjungus žinias bei ilgalaikę patirtį, visas jėgas skirti tarptautinių rinkų paieškai.


Galerija

Sprendimai, kurie
padės Jums augti

Susisiekite ir mes pateiksime
Jums išskirtinį pasiūlymą
Skambinkite mums
+370 615 77869
Rašykite mums
info@ekstremale.lt
atvykite